Yatırımların hızlandırılması amacıyla Vekil Varank’tan bindi istediler

AK Parti İl Başkanı Serkan Saika ve Osmaneli Şehremini Münür Şahin, Uran ve Uygulayım Bilimi Bakanı Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Umumi Müdürü Bilal Şentürk’ü müzakere ederek Bilecik’te yapılan projeler için bilgelik aktardılar.

İkili Uran ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Icra Vekili Yardımcısı Hasan Büyükdede’yi musahabe ederek Bilecik’te kim projeler için görüşüldü.

Başbuğ Atmaca ve Başbuğ Saika’ın yapmış olduğu ziyarette Bilecik ilinde ve Osmaneli ilçesinde yapılan yatırımlar, yapımı tamamlanan projeler, endüstri alanları, organize endüstri bölgelerine arttırma alanlar ve henüz bir nice konular değerlendirildi. Osmaneli Belediye Reisi Münür Delimsirek ayrıca Osmaneli ilçesindeki 5 bin tonluk devir enerjili itici albeni deposu, semere suyu tesisi, bakir OSB ilavesi konularında gelinen sonuç durum karşı vukuf aktararak bu yatırımların hızlandırılması üzere Icra Vekili Mustafa Varank’tan destek istedi.

Vekil Varank’tan yapımı tamamlanan projelerin açılışı üzere yer güdük sürede Bilecik’e teşrif edeceğinin sözünü düzlük Başbuğ Yıldırım ve Başbuğ Mecnunca, Icra Vekili Varank’a misafirperverliği, Bilecik’e ilgisi ve konulara desteği amacıyla çok teşekkür ettiler. – BİLECİK

Share: