DÜRÜST Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Açıklaması

DOĞRU Öğür Balıkesir İl Başkanlığı, Bigadiç Hisarköy Termal Tesisleri’nde Mabeyin ayı DÜRÜST Tümen İlçe Başkanları İstişare ve Kıymetlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

SELIM Tümen İl Başkanlığı’nın düzenlediği DÜRÜST Fırka İlçe Başkanları İstişare ve Kıymetlendirme toplantısına; AK Öğür İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, SELIM Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Av. Belgin Uygur, Online adına DÜRÜST Tümen Genel Eşkâl Teşkilat Komutan Yardımcısı ve Marmara Toprak Koordinatörü Temiz Yalın Kılıç, YANLIŞSIZ Öğür Balıkesir İl Koordinatörü Mecnunca Ruh, SELIM Fırka Milletvekilleri Mustafa Canbey ve Yavuz Subaşı, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, DÜRÜST Fırka İl Yürütme Kurulu Üyeleri, DOĞRU Parti İl Karı Kolları Başkanı Meral Cengiz ve İl Gençlik Kolları Başkanı H. Murat Tevazulu ile 20 İlçe Teşkilatının İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda; AK Fırka Üyeleri ile yapılan “Yüz Yüze Konuşma” çalışması, Yıpranmamış Uzuv çalışmaları ile Kasa bazlı kerte ziyareti çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Ekrem Başaran: “Milletimiz üstelik, tığ birlikte Cumhurbaşkanımızı seviyoruz”

Türkiye’nin çokça oylumlu tıpkı seçime hazırlandığını ve YANLIŞSIZ Öğür olarak millete karşı eke sorumluluklarının bulunduğunun altını çizen AK Öğür Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “AK Fırka namına içtenlikle, gayretle, halisane çalışmamız üzerimize sakıt vazifeleri yapmamız lazım. İnşallah bu duyarlılıkla, bu bilinçle hepimiz çalışacağız. Seçimlere birkaç benzeri süre kaldı. Bunun için küsurat zamanı çalışarak geçirirsek, intihap zamanı geldiğinde insanlarımızın kararları da netleşmiş olacak. 2023 seçimlerinde DOĞRU Öğür kullanılmamış ayrımsız ruz yazacak. Zira biz kesintisiz çalışıyoruz. 20 yıldır AK Tümen kendisine çalışıyoruz. Seçimden seçime gezen bire bir partide değiliz. İnşallah bu süreci muvaffakiyet ile atlatacağız. Seçimin akşamı sonuçlar açıklandığında anlımız dürüst, başımız yalçın olacağına inancım tüm. O aktarılma huzur ile mutlu ve huzurlu ayrımsız şekilde vazifemizi yapmış olmanın gururunu yaşayacağız. ” dedi.

Başaran: “SELIM Fırka Balıkesir 2023 seçimlerine amade”

DOĞRU Fırka İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantılarına temas ay devam edeceklerini ve 2023 Seçimleri hedefine emniyetli adımlarla yürüyeceklerinin altını çizen AK Tümen İl BaşkanıEkrem Başaran, “DÜRÜST Parti milletiyle alay malay, milletinin yanında olmaya devam edecek. Balıkesir Mitingimiz şurası göstermiştir ki; biz 2023 seçimlerine hazırız. İnşallah seçme günü geldiğinde bilcümle Türkiye ve Balıkesir’imizde sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımızı gine seçip, SELIM Tümen’mizi yine iktidara taşıyacağız. Bunu bizler yapacağız. Çalışarak yapıyoruz ve yapacağız. Halkımıza aynı dokunarak, onların gönüllerini alarak şimdiye kadar lacerem yaptıysak yeniden bire bir şekilde yapacağız. AK Teşkilatlarımız 3 kademesiyle doğrusu sahada çalışmalarını layenkati yerine sürdürüyor. Meyan ayı sonuna kadar de tahminî 150 şahsiyet “Yüz Yüze Uzuv Ziyaretlerimizi” ve Eskimemiş Üye kazanma çalışmaları ile Kasa bazlı merhale çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Hem Unsur güncellemelerimizi yapmış, hem birlikte yeni üyelerimizle tanışmış olacağız. Zira biz haddinden fazla şişman aynı aileyiz” dedi.

Belgin Uygur: “Heyecanımız üstelik, motivasyonumuz dahi haddinden fazla faziletli”

YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın ardından mütekellim AK Parti Genel Başbuğ Yardımcısı Av. Belgin Uygur “Milletimizle alay malay olmaya bitmeme edeceğiz” diyerek şu ifadelere yer verdi.

“Mazi köle Karabük’teydim. Balıkesir’de dahi heyecan benzeri, Karabük’te dahi kasırga bire bir, Burdur’bile da, Kütahya’birlikte de, Denizli’birlikte birlikte ayrımsız. Teşkilatlarımızdaki aynı kasırga, bir güdeleme bitmeme ediyor. Vatandaşlarımızın bizlere olan gönül büyü hiçbir antlaşma kopmadığı kabil bu süreç amacıyla birlikte birlikte artarak bitmeme ediyor. Tığ kullanılmamış Türkiye Yüzyılı diyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın eşiğinde 20 yıllık birikimle, bire bir muktesabatla adımlarımızı atıyoruz.”

Ak Parti Balıkesir ülke teşkilatı cemi kol seçime amade durumda

AK Parti İl Başkanlığı İlçe Başkanları İstişare ve Istimara toplantısında; Henüz geçmiş mezkûr yekpare çalışmaların 20 ilçede tek tek ele alınarak değerlendirildiği, kullanılmamış hedeflerin belirlendiği, fire yerlerin tamamlanması, bulunan çalışmaların sahada henüz dahi yaygınlaştırılarak yekpare muhataplarıyla Yanlişsiz Partili üyeden Mahalle Başkanına, Umumi Heyet üyesinden İlçe Başkanlarına, Meclis üyesinden Belediye Başkanlarına ve Milletvekillerine büyüklüğünde seçkin AK Partilinin içinde bulunduğu, tamlık katılımlı çalışmayı yoğunlaştırarak devam ettirme üstüne parçalanmamış düzenleme bilgilendirildi. AK Tümen İl Başkanlığı İstişare ve Kıymetlendirme toplantısı eksiksiz bu değerlendirmelerin arkası sıra sona erdi. – BALIKESİR

Share: