Bandırma’da “Türkiye güven hayat” uygulaması

Bandırma’dahi “Türkiye büzük geçim” uygulaması

BALIKESİR – Balıkesir’in Bandırma ilçesinde “Türkiye Güven Erinç” uygulaması kapsamında güvenlik denetimi yapıldı.

Türkiye genelinde gerçekleştirilen “Türkiye Hamaset Huzur” uygulaması kapsamında Bandırma’da gerçekleşen güvenlik denetlemesinde, koordineli kendisine çakılı posta denetlemesi ve umuma vazıh düz uygulaması şeklinde 2 aşamalı teftiş gerçekleştirildi.

Bandırma Itimat Müdürlüğüne sınırlanmış Asayiş, Terör, Narkotik, Kaçakçılık Tevhit, Finansal Büro, Özel Harekat polislerinin katıldığı operasyon, Balıkesir’in tam ilçelerinde yapıldı.

Bandırma’nın değişik noktalarında ve umuma boş saha çevresinde denetlemeler gerçekleşti. Bandırma’da gidiş geliş ve gelgeç yoğunluğunun çok olduğu Cumhuriyet Altını Caddesi’nde gidiş geliş ekiplerince araçlara teftiş uygulaması yapıldı. Trafik Bakı Bölüm Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimde, evrak eksikliği tayin edilen, gidiş geliş sigortası sıfır ve yakalaması mevcut araçlar üzerine işlem yapıldı. Yapılan denetim sonucunda trafiğe makul sıfır araçlara üstelik para cezası kesildi. Bandırma Gidiş Geliş Bakı Amirliğince bu nev denetimlerin devam edeceği bir zamanda yayaların güvenle ulaşımlarını sağlayabilmeleri namına çalışmaların sürdürüleceği belirtildi.

Share: