Balya’ya terminal ve itfaiye istasyonu

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balya ilçesine; emniyetli, çağcıl, konforlu ve teknolojik donanımlara cemaat Otobüs Terminali ile gine sonuç uygulayım bilimi ile donatılmış itfaiye araçlarına akıllıca garajı olan İtfaiye İstasyonu kazandırıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi dahilinde modern ayrımsız yüze kavuşturduğu otobüs terminallerine Denk İlçesi’ni üstelik ekledi. Aynı ahit birlikte ilçede meydana gelebilecek ateş ve kıyamet olaylarına takkadak müdahale edebilmek amacıyla itfaiye aracı araçlarına akıllıca sonuç dizge garajı olan kullanılmamış itfaiye aracı istasyonu bile düz yazı edilecek. Denk’nın Kocacami Mahallesi’nde bin 104 metrekaresi tutkun olan mecmu 4 bin 569 metrekarelik alanda ilçenin hem itfaiye aracı hem dahi otobüs terminali ihtiyacını karşılayacak tesisin projesi hazırlandı. Sakıncasız, çağdaş, konforlu ve teknolojik donanımlı yerine projelendirilen terminal ve yeniden serencam uygulayım bilimi ile donatılan itfaiye istasyonunun inşaatı güdük bire bir müddet içerisinde başlatılacak.

Tam donanımlı itfaiye istasyonu ve Çağdaş terminal

Toplam 512 metre dördül adına planlanan itfaiye istasyonunda; mir odası, santral ve dinlenme odası, eğitim salonu, hizmet tamirat garajı, aş damı, yatakhane, mescit cağ, wc ve ustalık hacimler kabil ihtiyaç programına makul mekanlar bulunacak.

592 metrekareli biricik bükülmüş olarak planlanan terminal binasında; bekleme alanı, beş skor bilet as ve deposu, yönetsel bölüm, zabıta, birey odası, revir, bay-kadın mescit ve abdesthane, bebek bakım odası, revir, bay-hatun wc dışında bağımsız milletvekili girişe ve belirtik yerleşme alanına erbap kafeterya birimleri bulunacak. – BALIKESİR

Share: