Voleybolculardan Güder’e bökelik sözü

Kadınlar Voleybol 2. Öbek 16.grupta namağlup bökelik mücadelesi veren Malatya temsilcisi Galip Demirel Ortaokulu Spor Kulübü başkanı, antrenörü ve oyuncuları, Battalgazi Şehremini Osman Güder’i makamında musahabe ederek tıpkı süre arkadaşça etti. Kadın voleybolcular, Başbuğ Güder’e bökelik sözü verdi.

Samimi ayrımsız ortamda gerçekleştirilen ziyarette spor konusunda Başbuğ Güder ile uzun uzun kardeşçe fail kadın oyuncular, ligin 9.haftasında deplasmanda karşılaşacakları Mardin Cahillik Spor maçından da galibiyetle dönmeyi hedeflediklerine dikkat çekti. Güder, aldığı skorlarla ligdeki kudretli performanslarını bitmeme ettiren avrat voleybolculardan şampiyona sözü da aldı.

“Malatya’ya şampiyona yaşatmak istiyoruz”

Pakt Antrenörü Mustafa Aydemir, Battalgazi Şehremini Osman Güder’in takımın sürekli arz iri destekçisi olduğunu belirtti. Aydemir, “Galip Demirel Ortaokulu Kulübü adına şuan 2.Ligde uğraş ediyoruz. Şuana kadar yapmış olduğumuz tamlık maçları kazandık ve lideriz. Önümüzde play-Off maçları olacak. Takım kendisine gani hazırlanıyoruz ve çalışmalarımızı ense lige geçmek adına gerçekleştiriyoruz. Malatya’ya bökelik yaşatmak istiyoruz. Bugüne büyüklüğünde bizlerden desteklerini esirgemeyen Battalgazi Şehremini Osman Güder’e üstelik özel yerine teşekkürleri tercüme etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Adamakıllı aynı sükse hikayesi yazıyorsunuz”

Galip Demirel Ortaokulu Kulübü’nün ligdeki namağlup performanslarını tebrik eden Başkan Güder ise “Öncelikle Galip Demirel ağabeyimizi rahmetle bigâne ediyoruz. Galip Demirel Ortaokulu ender okullarımızdan aynı tanesi ve domuzuna aynı takım müesses. Malatya sizinle kurum duyuyor. Ligde dahi başarılı işlere imza atıyorlar ve namağlup olarak bitmeme ediyorlar. İnşallah mevsim sonuna kadar de namağlup yerine bitmeme edip Play-Off mücadelesi verirler. Şuanda bir Acun Kupası oynanıyor ve Katar’ı duymayan benzeri talih kaldı mı? Malatya’da filenin sultanları birlikte elde edeceklerin başarılarıyla inşallah Malatya’mızı dünyaya tanıtacaklar. Battalgazi Belediyesi olarak kulüplerimizin ve sporcularımızın yanındayız, birlikte olmaya dahi bitmeme ediyoruz. Sporun değme dalını önemsiyor ve destekliyoruz. Kızlarımız evire çevire tıpkı başarı hikayesi yazıyor ve bu hikayeyi Şampiyonlukla taçlandırmak gerekiyor. Vermiş olduğunuz Şampiyonluk sözünü tutmanız bizi henüz bile mutlu edecektir. İnşallah bire bir ahit maçınızı birlikte izlemeye geleceğim. Iş sizin, gayret sizin, başarı sizin, tığ ise üst planda hangi yapmamız gerekiyorsa yapmak için varız. Başarılarınız daima olsun” dedi. – MALATYA

Share: