Refahiye Kaymakamı Canpolat, göreve başladı

Son kararnameyle Erzincan’ın Refahiye ilçesine atanan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat göreve başladı.

Van Ilbay Yardımcısı iken 11.08.2022 tarihli 2022/392 az Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Refahiye’ye atanan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, göreve başladı.

Kaymakam Canpolat, kaza gelgel müdürleriyle benzeri araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Ilçebay Canpolat, “Görevimizi ödeme edeceğimiz süre içerisinde; vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin deli dolu, adil ve nötr bir şekilde vatandaşlarımıza yer süssüz ve acul benzeri şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım. Kamu çalışma arkadaşlarımla, evcil yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla ve kaza matbuat mensubu arkadaşlarımız ile tıpkısı ekip adına karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, ilçemizin zenginlik seviyesinin yükseltilmesi ve elan yaşanır aynı Refahiye için çalışmaların, önceliğimiz olacağını izah etmek isterim. Desteklerini benden esirgemeyeceğine inandığım Refahiyeli hemşehrilerime keyif, varlık ve bahtiyarlık yoğun günler diler, say arkadaşlarıma dahi çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Refahiye Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat elan bilahare üstelik ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.

İlçedeki sorunlarla ilişkin esnafla düşün alışverişinde kâin Canpolat, değme antlaşma halkın beraberinde olduğunu ve kendisinin bile halkın aynı parçası olduğunu vurgulayarak, “Izzet halkıyla vardır. Bizler, temas zaman halkımızın yanındayız. Amacımız, halkımıza gelişigüzel şeyin yeryüzü iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Vatandaşlarımızla temas platformda ayrımsız araya gelmeye çaba edeceğiz. İnsan odaklı bire bir bakım anlayışı ile başlık konu dolaşarak ilçemizin gelişimi ve insanlarımızın mutluluğu yerine haddinden fazla çalışacağız” diye niteleyerek konuştu. – ERZİNCAN

Share: