Kullanılmamış yılın yer enteresan görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu el telefonu kamerasında

Yeni yılın bildirme ilginç görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu cep telefonu kamerasında

Buldukları sıpalarla ana yol turu fail kafadar arkadaşların görüntüleri yüzlerde gülümseme oluşturdu

BAYBURT – Bayburt’ta sevimsiz havaya aldırış etmeden sıpalarla kent turu yapan Recep Deligöz ve Ahmet Hezel isimli iki hempa gönüllerince eğlenerek, bakir yılın tadını çıkardılar.

Kafadar arkadaşların sıpalarla gezintiye çıktığını gören vatandaşlar ise o anları çökertme telefonuyla kaydettiler. Gençlerin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri nazik zevk toplarken, film sahnelerini aratmayacak o anlar ise yüzlerde gülümseme oluşturdu.

Geç saatlerde işten sâdır arkadaşını bekâr bırakmayarak hisse senedi çıkışı almaya giden Recep Deligöz ve Ahmet Alay, öğretmenevi önünden geçtikleri esnada iyesiz sıpaları gördüler. Gidecekleri yere sıpalarla gitmeye değişmeyen veren iki eş, öğretmenevinden Cumhuriyet Caddesi’ne sıpa üstünde geldiler. İşi şakaya vuran gençler daha sonradan sıpa üzerinde caddede dolaşma atmaya başladılar. Caddede sıpalarla dolaşan gençleri görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Oradan aracıyla geçen ve o anları cep telefonuyla kaydeden aynı yurttaş ise, aracından büzüktaş arkadaşlara seslenerek, “Işaret olmuşsunuz yöntemince gençler yemin ediyorum. Adamsınız rüfeka. Aynı devir biz bile binelim, gençler tığ üstelik bire bir dolaşma binebilir miyiz?” dedi.

Devriye atan bekçiler, gençleri uyararak, titiz olmalarını söylediler. Bekçilerin sözünü dinleyen gençler ise işten sâdır arkadaşını aldıktan sonraları buldukları sıpaları, aldıkları yere bıraktılar.

Share: