Batmanlı kuaförden ‘Dünya Engelliler Günü’ne özel ücretsiz hizmet

Batmanlı kuaförden ‘Acun Engelliler Haset’ne hususi ücretsiz bakım

BATMAN – Batman’da bire bir kuaförcü, 3 Fasıla Acun Engelliler Günü’nde sakat vatandaşların tamam saç bakımını ücretsiz bire bir şekilde boşaltmak amacıyla ferdî çalışma başlattı.

Batman’da karı kuaförlüğü eden Alper Saçcı, 3 Boşluk Dünya Engelliler Haset zımnında çevrim boyunca mânialı vatandaşlara ücretsiz saç kavil, fön ve hizmet hizmeti vereceğini duyurdu. Engelli vatandaşları ağırlayan Saçcı, onların bütün saç bakımlarını ücretsiz bir şekilde yaptıklarını belirterek muhtelif ikramlarda bulundu.

Saçcı, “Tıpkısı nebzede olsa yüzlerini güldürebildiysek hangi bahtiyar bize. Sadece 3 Boşluk Engelliler Haset’nde değil, her ahit bunu yapmamız gerekiyor. Hep esnafımıza inşallah örnek oluruz. Cümle benzeri engelli adayıdır bunu unutmamalıyız. Bizim kapımız yemeden içmeden 3 Boşluk Engelliler Günü’nde değil, onlar için herhangi bir antlaşma açıktır. Ne ant isteseler kapımızı çalabilirler. Elimizden hangi geliyorsa rastgele zaman hazırız onlar üzere” dedi.

Ücretsiz hizmet düzlük özürlü bireylerden Fehamet Ataş, Saçcı’nın engellilerin birlik saç bakımlarını yaptığını belirterek kendisine teşekkürname etti.

Share: