Başkan Aksun: “Polis teşkilatımız, vatandaşlarımızın metin, geçim ve hamaset içre yaşamasının güvencesidir”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Zabıta Teşkilatı’nın yapılış sene dönümü dolayısıyla tıpkı tebrik kartı mesajı yayımladı.

Erzincan Şehremini Bekir Aksun, 1-7 Ilkgüz Polis Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda, halkın sağlığı ve güvenliği için görevlerini sürdüren zabıta personellerinin haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Aksun mesajında; “Polis teşkilatımız, vatandaşlarımızın dosdoğru, hayat ve yürek içre yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği üzere emniyetli, dosdoğru ve ağır ezgi tıpkısı yaşam alanı hazırlayan Polis Teşkilatımız, kentsel gelişimimizde bile yardım sağlayıcı mehabetli ayrımsız birimimizdir. Görevi gereği belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan Polis Teşkilatımız uray ile vatandaşlarımız arasında güreşçi köprüsü vazifesi görmektedir.

Bugüne büyüklüğünde yaptıkları fedakarca çalışmalarından belde ilkin Erzincan Belediyesi Zabıta Teşkilatımız gelmek için ülkemizin dört bir beraberinde vatandaşların sağlık ve sağlığı üzere görevini özverili benzeri şekilde sürdüren tamam Polis Teşkilatının Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. – ERZİNCAN

Share: